所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | LED Modules |
| Number of LEDs | 4 |
| Illumination Color | Warm White |
| Beam Angle | 115 deg |
| Wavelength/Color Temperature | 3000 K |
| Luminous Flux | 2500 lm |
| Width | 36 mm |
| Length | 36 mm |
| Packaging | Tray |
| Color Rendering Index - CRI | 83 |
| Forward Current | 3.15 A |
| Forward Voltage | 13.14 V |
| Height | 5.61 mm |
| Size | 36 mm x 36 mm x 5.61 mm |
| Factory Pack Quantity | 8 |
| Life | Obsolete |
| Luminous Flux @ Current - Test | 2300 lm |
| Current - Max | 6.3A |
| Color | White, Warm |
| Voltage | 14.15V |
| Standard Package | 8 |
| Current - Test | 3.15A |
| Wavelength | 3000K |
| Configuration | Square |
| Driver Circuitry | Yes |
| With Connector | Yes |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话