所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | LED Modules |
| Number of LEDs | 1 |
| Illumination Color | Cool White |
| Beam Angle | 95 deg |
| Wavelength/Color Temperature | 5700 K |
| Luminous Flux | 1000 lm |
| Width | 26.75 mm |
| Length | 28 mm |
| Packaging | Tray |
| Color Rendering Index - CRI | 70 |
| Forward Current | 3.15 A |
| Forward Voltage | 3.25 V |
| Height | 5.6 mm |
| Size | 28 mm x 26.75 mm x 5.6 mm |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话