所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Matchcode | RESC14,74M3 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Washable | YESy/n |
| Unit Pack | 3000 |
| Standard Leadtime | 14 weeks |
| MOQ | 3000 |
| Level | TTL |
| T(A)min | -40°C |
| Height | 1.3mm |
| Packaging | REEL |
| Width | 3.2mm |
| Frequency | 14.74MHz |
| Technics | CERAMIC |
| Mounting | SMD |
| Automotive | AEC-Q(200) |
| T(A)max | 125°C |
| Thick | 0.7mm |
| Pins/Pads | 3 |
| Loadcapacitance | 15pF |
| Tolerance neg | 0.5% |
| Toler. pos % | 0.5% |
| Selling Alternatives | CSTCE14M7V53C-R0 |
| Subcategory | Resonator |
| Lead Time | 56 Days |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Dimensions | 1.3 mm W x 3.2 mm L x 1.1 mm H |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 80 C |
| Series | CSTCE |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.5 % |
| Type | Small-cap Chip Type |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话