所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Current Transformer Sensors |
| Primary Voltage Rating | 600 V |
| Termination Style | Quick Connects |
| Height | 133.4 mm |
| Mounting Style | Chassis |
| Width | 44.5 mm |
| Length | 152.4 mm |
| Turns Ratio | 600:5 |
| Power Rating | 20 VA |
| RoHS | In Transition |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话