所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Control Parameter | Temperature |
| Dimensions | 7.2 x 5.2 x 3.3mm |
| Frequency Ageing | 1 ppm/ 1st year |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Frequency Tolerance | 1.5ppm |
| Height | 3.3mm |
| Length | 7.2mm |
| Load Capacitance | 15pF |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Maximum Operating Temperature | +75 °C |
| Maximum Symmetry | 55% |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Frequency | 16 MHz |
| Output Level | CMOS |
| Package Type | SMD |
| Pin Count | 6 |
| Width | 5.2mm |
| rohs | RoHS Compliant Part |
| 输出频率 | 16 MHz |
| Board Level Components | Y |
| 频率老化 | ±1(第一年)ppm/yr |
| 最大对称性 | 55% |
| 频率稳定性 | ±2.5ppm |
| 最高工作温度 | +75 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 负载电容值 | 15pF |
| 高度 | 3.3mm |
| 最低工作温度 | -30 °C |
| 最小工作电源电压 | 3.135 V |
| 输出电平 | CMOS |
| 封装类型 | SMT |
| 控制参数 | 温度 |
| 引脚数目 | 6 |
| 长度 | 7.2mm |
| 宽度 | 5.2mm |
| 尺寸 | 7.2 x 5.2 x 3.3mm |
| 最大工作电源电压 | 3.465 V |
| 频率容差 | 1.5ppm |
咨询QQ
热线电话