所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | NO/NC |
| Contact Material | Cadmium Free |
| Current Maximum | 4 A |
| Depth | 113.4mm |
| Length | 85.6mm |
| Maximum Voltage | 300 V ac |
| Minimum Voltage | 12 V |
| Mode of Operation | OFF Delay |
| Mounting Type | DIN Rail, Snap |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Timer Functions | Single |
| Power Supply | External |
| Supply Voltage | 24 → 240 V ac, 24 → 48 V dc |
| Switch Configuration | SPDT |
| Terminal Type | Push In |
| Time Delay | |
| Time Increment | Hours, Seconds |
| Time Range | 0.05 s → 300 h |
| Width | 22.5mm |
咨询QQ
热线电话