所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Up-Down Converters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Down Converters |
| RF Frequency | 1700 MHz to 2000 MHz |
| IF Frequency | 65 MHz to 250 MHz |
| P1dB | 10 dBm at 240 MHz |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Supply Current | 380 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QFN-28 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Noise Figure | 10.5 dB at 240 MHz |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Part # Aliases | 1066969 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话