所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Type | Shield |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Inside Diameter | 6.7 mm |
| Minimum Shrink Temperature | + 85 C |
| Series | CWT |
| Chemical Resistant | No |
| Color | Blue |
| Features | Shield terminators |
| Maximum Temperature | + 125 C |
| Part # Aliases | 427559-000 |
| Lead Free Solder Processes | No |
| Standard Pack: | 100 |
| Wire Temperature (Max) (°C) | 105 |
| Pre-Installed Lead | No |
| Resistance Properties | Splash Protection |
| Temperature Indicator Type | Thermochromic |
| 工作温度(最大值) (°C) | 125 |
| 总长 | 32 mm [ 1.26 in ] |
| 符合政府资质 | 否 |
| 扩大内径(最小值) | 6 mm [ .236 in ] |
| 屏蔽外径(最小值) | 3.3 mm [ .13 in ] |
| 产品类型 | 屏蔽终结器 |
| Jacket Outside Diameter | 6 mm [ .236 in ] |
| Temperature Indicator | Yes |
咨询QQ
热线电话