所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Terminator |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Solder & Shield Tubing |
| RoHS | No |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Length | 32.5 mm |
| Minimum Shrink Temperature | + 85 C |
| Series | CWT |
| Chemical Resistant | Yes |
| Features | Low temperature applications, controlled soldering, strain relief, insulation, easy installation |
| Maximum Temperature | + 125 C |
| Packaging | Bulk |
| Part # Aliases | 678853-000 |
| Lead Free Solder Processes | No |
| Brand/Series | CWTSeries |
| Color | TransparentClear |
| Diameter,Outer,Cable | 7.30(0.287)mm(In.) |
| Diameter,Shield | 3.30(0.130)mm(In.) |
| Material,Sleeve | Polyolefin |
| PrimaryType | SolderSleeve |
| Wire Temperature (Max) (°C) | 85 |
| Pre-Installed Lead | No |
| 工作温度(最大值) (°C) | 125 |
| Resistance Properties | Splash Protection |
| 屏蔽外径(最小值) | 3.7 mm [ .145 in ] |
| MIL/NAS Specification (MIL-S-83519, NAS-1747) | No |
| 总长 | 32.5 mm [ 1.28 in ] |
| 符合政府资质 | 否 |
| 扩大内径(最小值) | 6.8 mm [ .27 in ] |
| 产品类型 | 屏蔽终结器 |
| Jacket Outside Diameter | 7 mm [ .276 in ] |
| Temperature Indicator | No |
咨询QQ
热线电话