所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Solder Sleeve Shield Terminator |
| Standard Package | Bulk |
| Standard Pack: | 100 |
| Series | * |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Lead Stranding | Stranded |
| Wire Temperature (Max) (°C) | 85 |
| Pre-Installed Lead | Yes |
| 工作温度(最大值) (°C) | 125 |
| MIL/NAS Specification (MIL-S-83519, NAS-1747) | No |
| 屏蔽外径(最小值) | 3.7 mm [ .145 in ] |
| Resistance Properties | Splash Protection |
| 总长 | 32.5 mm [ 1.28 in ] |
| Lead Color | White |
| Lead Plating Material | Tin |
| Pre-Installed Lead Wire Size (mm²) | .38 |
| 符合政府资质 | 否 |
| 扩大内径(最小值) | 6.8 mm [ .27 in ] |
| 产品类型 | 屏蔽终结器 |
| Jacket Outside Diameter | 7 mm [ .276 in ] |
| Temperature Indicator | No |
| Pre-Installed Lead Type | XL Polyethylene |
咨询QQ
热线电话