所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48FBGA |
| Type | NVSRAM |
| Bus Type | Parallel |
| Density | 1 Mb |
| Organization | 128Kx8 |
| Data Bus Width | 8 Bit |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Trays |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 6 |
| PCB | 48 |
| Screening Level | Industrial |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Density | 1M |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | FBGA |
| Standard Package Name | BGA |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Data Bus Width | 8 |
| Interface Type | Parallel |
| Package Length | 10 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 48 |
| Maximum Operating Current | 70 |
| Package Height | 0.89 |
| Maximum Random Access Time | 25 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Lead Shape | Ball |
| Packaging | Tray |
| Series | CY14V101LA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 299 |
| Access Time (Max) | 25 ns |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Word Size | 8 b |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Supply Current | 70 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Package Type | FBGA |
| Brand | Cypress Semiconductor |
咨询QQ
热线电话