所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Clock Buffer |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outputs | 10 |
| Max Input Freq | 650 MHz |
| Propagation Delay (Max) | 4 ns |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min | 1.71 V |
| Maximum Power Dissipation | 750 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SSOP-20 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 66 |
| Life | Obsolete |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 |
| Standard Package Name | SSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Quiescent Current | 25 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Package Height | 1.85(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 20 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89 |
| Package Width | 5.6(Max) |
| Screening Level | Commercial |
| Supplier Package | SSOP |
| Package Length | 7.4(Max) |
| Maximum Power Dissipation | 750 |
| Number of Outputs per Chip | 10 |
| Type | Fanout Buffer |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Power Dissipation | 0.75 W |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Input Frequency | 650 MHz |
| Package Type | SSOP |
| Quiescent Current | 25000 uA |
| Propagation Delay Time | <4 ns |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8/2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.71 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.465 V |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话