所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Standard Supported | ATM|DVB-ASI|IBM ESCON |
| Maximum Data Rate | 330 Mbps |
| Number of Channels per Chip | 1TX |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Telecom Line Management ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | PHY |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Supply Current | 0.085 A |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Packaging | Reel |
| Data Rate | 330 Mbps |
| Number of Channels | 1 |
| Factory Pack Quantity | 750 |
| Screening Level | Commercial |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| UTOPIA Level | No |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 160 |
| Power Supply Type | Analog |
| JTAG Support | Yes |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | PLCC |
| Standard Package Name | PLCC |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Typical Data Rate | 160/330 |
| Integrated CDR | No |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 28 |
| PHY Line Side Interface | No |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Series | CY7B923 |
| Brand | Cypress Semiconductor |
咨询QQ
热线电话