所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Standard Package Name | PLCC |
| Maximum Operating Current | 35 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Clock Rate | 66.7 |
| Data Bus Width | 9 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Maximum Random Access Time | 10 |
| Pin Count | 32 |
| Screening Level | Commercial |
| Timing Type | Synchronous |
| Expansion Support | Yes |
| Bus Directional | Uni-Directional |
| Supplier Package | PLCC |
| Organization | 256x9 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Configuration | Dual |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Density | 2K |
| Lead Shape | J-Lead |
| Access Time (Max) | 15 ns |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | PLCC |
| Density | 2048 Bit |
| Word Size | 9 b |
| Bus Direction | Uni-Directional |
| Sync/Async | Synchronous |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Expandable | Yes |
| Supply Current | 35 mA |
| Clock Freq (Max) | 40 MHz |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Clock Freq | 40 MHz |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话