所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Heat Sinks |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Heat Sinks |
| Mounting Style | Through Hole |
| Heatsink Material | Plastic |
| Fin Style | Pin |
| Length | 16.51 mm |
| Width | 10.16 mm |
| Height | 16.51 mm |
| Designed for | BGA |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Subcategory | Heat Sink |
| Lead Time | 56 Days |
| Height Off Base (Height of Fin) | 0.400" (10.16mm) |
| Material | Composite |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Not Included) |
| Shape | Square, Pin Fins |
| Package Cooled | BGA |
| Standard Package | 26 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 25°C/W @ 350 LFM |
| Type | Top Mount |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 2W @ 40°C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 冷却封装 | BGA |
| 系列 | Deltem™ |
| 材料 | Composite |
| 形状 | Square, Pin Fins |
| 宽度 | 0.650" (16.51mm) |
| 类型 | Top Mount |
| 长度 | 0.650" (16.51mm) |
| 连接方法 | Thermal Tape, Adhesive (Not Included) |
| 离基底高度(鳍片高度) | 0.400" (10.16mm) |
咨询QQ
热线电话