所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Output Voltage | 0.6 to 5 |
| Output Current | 40 |
| Isolation | Non-Isolated |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Type | Step Down |
| Pin Count | 11 |
| Features | Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 200W |
| Standard Package | 45 |
| Voltage - Output 1 | 0.6 ~ 5 V |
| Size / Dimension | 1.20" L x 0.43" W x 1.10" H (30.5mm x 10.9mm x 27.9mm) |
| Efficiency | 94% |
| Packaging | Tray |
| Current - Output (Max) | 40A |
| Voltage - Input (Max) | 13.8V |
| Package / Case | 11-SIP Module |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Other Names | 941-1045 |
| Power (Watts) - Max | 200W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 电流 - 输出(最大值) | 40A |
| 功率 (W) - 制造系列 | 200W |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 装配类型 | Through Hole |
| 电压 - 输出 1 | 0.6 ~ 5 V |
| 封装/外壳 | 11-SIP Module |
| 大小/尺寸 | 1.20" L x 0.43" W x 1.10" H (30.5mm x 10.9mm x 27.9mm) |
| 电压 - 输入(最大值) | 13.8V |
| 类型 | Non-Isolated PoL Module |
| 系列 | Delphi D12F200 |
| 输出数 | 1 |
| 效率 | 94% |
| 电压 - 输入(最小值) | 4.5V |
| Dimensions L x W x H | 30.48 x 10.85 x 27.94 mm |
| DC input voltage | 4.5...13.8 VDC |
| Output current | 40 |
| Efficiency max | 94 |
| Connection | THD |
| Output voltage | 0.6...5 VDC |
| Power | 200 W |
| Residual ripple | 50 mV |
咨询QQ
热线电话