所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pole Throw Configuration | SPDT |
| Switch Configuration | N.O./N.C. |
| Mounting | Screw Mount/Through Hole |
| Actuator Style | Leaf Lever |
| Terminal Type | PC Pins |
| Operating Force | 0.59 N |
| Maximum Current Rating | 0.5@30VDC A |
| Maximum DC Voltage Rating | 30 V |
| Contact Plating | Silver |
| Mechanical Life | 30000 Cycles |
| Operating Temperature | -15 to 70 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Plating | Ag |
| Operating force | 0.6 N |
| maxVolt/Switch | 30 DC V |
| Width | 2.7 mm |
| Automotive | NO |
| Pitch | 2.5 mm |
| Model Construct | Straight |
| Height | 6.5 mm |
| Packaging | BULK |
| Contact type | SPDT |
| Length | 8.2 mm |
| Operating temp | -15 to 70 °C |
| Actuator | Lever |
| maxI /Switch | 500 mA |
| Termination | THT |
| Sealing | IP40 |
| Operating life | 10000 cycles |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
| Ground | No Y/N |
咨询QQ
热线电话