所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Thick Film |
| Resistance Value | 150 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 20 W |
| Case Style | Molded |
| Operating Temperature | -55 to 155 °C |
| Temperature Coefficient | ±150 ppm/°C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 50 |
| MOQ | 50 |
| Packaging | Tube |
| Resistance (Ohms) | 150 |
| Features | Automotive AEC-Q200 Qualified, Non-Inductive |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | TO-263 (D²Pak) |
| Height | 0.189" (4.80mm) |
| Size / Dimension | 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm) |
| Power (Watts) | 20W |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Composition | Thick Film |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话