所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Terminal Block Tools & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Tools & Accessories |
| Type | Shorting Links |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Current Rating | 10 A |
| Color | Blue |
| Material | Brass |
| Stud / Tab Size | 1 mm |
| Length | 12.7 mm |
| Contact Plating | Gold |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Contact Material | Brass |
咨询QQ
热线电话