所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 10A |
| Voltage - Load | 1 ~ 300 V |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | DC |
| Packaging | Bulk |
| On-State Resistance | 230 mOhm |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Input | 90 ~ 140VAC |
| Package/Case | Hockey Puck |
| Output Device | MOSFET |
| Series | PowerPlus |
| Control Voltage Range | 90 VAC to 140 VAC |
| Load Voltage Rating | 1 VDC to 300 VDC |
| Mounting Style | Panel |
| Minimum Operating Temperature | - 30 C |
| Product Type | Industrial Mount |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| Load Current Rating | 10 A |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | Hockey Puck |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话