所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 4 VDC to 32 VDC |
| Load Voltage Rating | 1 VDC to 300 VDC |
| Load Current Rating | 10 A |
| Output Device | MOSFET |
| Mounting Style | Panel |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature | - 30 C |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | PowerPlus |
| Termination Style | Screw |
| Life | New Product: New from this manufacturer. |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 2500(RMS) |
| Input Type | DC |
| Package Height | 32.9 |
| Mounting | Screw |
| Maximum Turn-Off Time | 0.32 |
| Maximum Input Current | 12 |
| Output Type | DC |
| Maximum Output Voltage | 300 |
| Maximum Output Current | 10 |
| Maximum Off-State Leakage Current | 400 |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 32 |
| Package Width | 44.5 |
| Maximum Turn-On Time | 0.075 |
| PCB | 4 |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Package Length | 58.2 |
| Pin Count | 4 |
| Maximum Input Voltage | 32 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 10A |
| Voltage - Load | 1 ~ 300 V |
| Packaging | Bulk |
| On-State Resistance | 230 mOhm |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Input | 4 ~ 32VDC |
| Other Names | CC1871 |
| Package/Case | Hockey Puck |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Contact Configuration | SPST-NO |
| Depth | 44.5mm |
| Height | 32.9mm |
| Length | 58.2mm |
| Maximum Control Voltage | 32 V dc |
| Maximum Load Current | 10 A |
| Maximum Load Voltage | 300 V dc |
| Maximum Turn On Time | 0.075 ms |
| Minimum Control Voltage | 4 V dc |
| Minimum Load Current | 2.5 mA |
| Minimum Load Voltage | 1 V dc |
| Off State Leakage Current | 0.4 mA |
| Package Style | Panel Mount |
| Switching Type | Instantaneous Switching |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Voltage Min | :7VDC |
| Operating Voltage Max | :300VDC |
| Control Voltage DC Min | :4VDC |
| Control Voltage DC Max | :32VDC |
| Switching Mode | :Zero Crossing |
| Relay Terminals | :Screw |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Control Voltage Type | :DC |
| Isolation Voltage | :2500Vrms |
| Operating Voltage Range | :7V DC to 300V DC |
| Surge Current | :32A |
| Weight (kg) | 0.095 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话