所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Racks & Rack Cabinet Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Rack Accessories |
| Color | Black |
| Packaging | Bulk |
| Accessory Type | Nylon, Snap-In Mount, 4.500" (114.30mm) |
| For Use With/Related Products | 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards |
| Standard Package | 1,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Termination Post Length | 4.8 mm |
| Material | Nylon |
| Mounting Hole Diameter | 4.7 mm |
| Length | 4.5 in |
| Body Length | 4.5 in |
| Board Thickness | 2.4 mm |
| Type | Deep Channel Card Guide |
| 系列 | GRIP-O-GIDE® |
| 配件类型 | Nylon, Snap-In Mount, 4.500" (114.30mm) |
咨询QQ
热线电话