所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Circuit Board Hardware - PCB |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Accessory Type | Nylon, Snap-In Mount, 4.500" (114.30mm) |
| For Use With/Related Products | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
| Standard Package | 1,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | PCB Mounts |
| Termination Post Length | 4.8 mm |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Mounting Hole Diameter | 4.7 mm |
| Length | 4.5 in |
| Body Length | 4.5 in |
| Board Thickness | 1.6 mm |
| Type | Conductive Insert Card Guide |
咨询QQ
热线电话