所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Color | Electric Ivory |
| Body Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| EU RoHS | Compliant |
| Type | Latching Duct |
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 14 Days |
| Accessory Type | Fitting - Drop Ceiling |
| Height | 2.24" (56.90mm) |
| Width | 1.60" (40.6mm) |
| Length | 2.25" (57.15mm) |
| For Use With/Related Products | Panduit Duct Type LD, LDP and CD10 |
| Standard Package | 1 |
| rohs | 2.24" (56.90mm) |
咨询QQ
热线电话