所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Entrance End Fitting |
| Standard Package | Bulk |
| Product Length | 57.1 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | White |
| Product Height | 57.2 |
| Product Depth | 40.6 |
| Body Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Accessory Type | Fitting - Drop Ceiling |
| Height | 2.24" (56.90mm) |
| Width | 1.60" (40.6mm) |
| Length | 2.25" (57.15mm) |
| For Use With/Related Products | Panduit Duct Type LD, LDP and CD10 |
| rohs | 2.24" (56.90mm) |
| Material | PVC |
| Fitting Type | Entrance End, Drop Ceiling |
| Finish | White |
| Manufacturer Series | LD10 |
| Components | FITTINGS |
咨询QQ
热线电话