所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Product Range | :PANASONIC EW - DE(ADE) Series |
| Coil Voltage | :4.5VDC |
| Contact Current | :10A |
| Contact Voltage VAC | :250V |
| Contact Voltage VDC | :30V |
| Contact Configuration | :SPST-NO |
| Coil Resistance | :202ohm |
| Relay Mounting | :Through Hole |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Coil Current | :22.3mA |
| Coil Type | :DC |
| Coil Voltage VDC Nom | :4.5V |
| Contact Current Max | :10A |
| Contact Voltage AC Nom | :250V |
| Contact Voltage DC Nom | :30V |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :12.5mm |
| External Width | :12.5mm |
| Nom Operating Power | :100mW |
| Relay Type | :Power |
| Weight (kg) | 0.0066 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话