所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Step Down |
| Output Current | 0.85 A |
| Output Voltage | 12|-12 V |
| Input Voltage | 5 to 13.8 V |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Power | 20 W |
| Switching Regulator | Yes |
| Standard Package | Bulk |
| Maximum Operating Temperature | 90 |
| Output Power | 20 |
| Output Voltage | 12|-12 |
| Output Current | 0.85 |
| Isolation | Isolated |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 7 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 20W |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | -12V |
| Size / Dimension | 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm) |
| Efficiency | 78% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 850mA, 850mA |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Package / Case | 7-DIP Module |
| Operating Temperature | -50°C ~ 100°C |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Isolation | 700V |
| Other Names | 179-1045 |
| Power (Watts) - Max | 20W |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Output Current-Channel 2 | 850 mA |
| Product | Isolated |
| Product Category | DC/DC Converters |
| Package / Case Size | 2.02 in x 2.02 in |
| Output Voltage-Channel 2 | - 12 V |
| Input Voltage Range | 9 V to 18 V |
| Output Voltage-Channel 1 | + 12 V |
| Output Type | Isolated |
| Isolation Voltage | 700 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Output Current-Channel 1 | 850 mA |
咨询QQ
热线电话