所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 20W |
| Type | Isolated Module |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Size / Dimension | 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm) |
| Efficiency | 76% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 4A |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Package / Case | 7-DIP Module |
| Operating Temperature | -50°C ~ 100°C |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Isolation | 700V |
| Other Names | 179-1032 |
| Power (Watts) - Max | 20W |
咨询QQ
热线电话