所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 375V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | PowerDI™ 123 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 242V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 220V |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 225W |
| Type | Zener |
| Other Names | DFLT220A-7DITR |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 600mA |
| Package/Case | 2-SMD, Flat Lead |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 2-SMD, Flat Lead |
| Series | DFLT220 |
| Brand | Diodes Incorporated |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
咨询QQ
热线电话