所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Clamping Voltage | 35.5 V |
| Leakage Current (Max) | 0.001 uA |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -65C to 150C |
| Package Type | PowerDI 123 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Pin Count | 2 |
| Polarity | Uni-Directional |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Military |
| Peak Pulse Power Dissipation | 1125 W |
| Reverse Breakdown Voltage | 24.4 V |
| Peak Pulse Current | 6.34 A |
| Reverse Stand-off Voltage | 22 V |
| Test Current (It) | 1 mA |
| Rad Hardened | No |
咨询QQ
热线电话