所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Style | Moulded |
| Circuit Designator | ISOL |
| Depth | 4mm |
| Dimensions | 4 x 0.95 x 4mm |
| Height | 0.95mm |
| Length | 4mm |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Number of Resistors | 4 |
| Package/Case | DIP |
| Power Rating | 0.2W |
| Power Rating per Resistor | 0.05W |
| Resistance | 100kΩ |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Tolerance | ±0.1% |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话