所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 100k |
| Power Per Element | 50mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Height | 0.037" (0.95mm) |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Standard Package | 500 |
| Tolerance | ±0.1% |
| Other Names | DFNA-100KATR |
| Package/Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话