所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20PLCC |
| Type | Analog Multiplexer |
| Maximum On Resistance | 450@±15V Ohm |
| Multiplexer Architecture | 8:1 |
| Maximum Turn-On Time | 1500@±15V ns |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Single 8:1 |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±4.5 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±20 V |
| Minimum Single Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 30 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话