所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Diameter | 13.5 mm |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Product | Supercapacitors |
| Product Category | Supercapacitors / Ultracapacitors |
| Voltage Rating | 5.5 V |
| Series | DH |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 85 C |
| Termination Style | Radial |
| Capacitance | 0.1 Farad |
| Load Life | 1000 h |
| Case Length | 9.5 mm |
| Tolerance | - 20 %, + 80 % |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话