所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 24 X 32 |
| Capacitance Value | 460 pF |
| Voltage | 30000 Vdc |
| Tolerance | -20 to 80 % |
| Dielectric | Z5V |
| Product Diameter | 24 mm |
| Operating Temperature | -20 to 85 °C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Product Length | 32 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Ceramic Disc Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 460 pF |
| Voltage Rating | 30 kV |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 85 C |
| Product | High Voltage Ceramic Disc Capacitors |
| Case Diameter | 24 mm |
| Packaging | Bulk |
| Series | DHS |
| Factory Pack Quantity | 102 |
| Temperature Coefficient / Code | Z5V |
| Product Length | 32 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Diameter | 24 |
| Type | Ceramic Disc |
| Unit Pack | 1 |
| MOQ | 1 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Voltage - Rated | 30000V (30kV) |
| Temperature Coefficient | Z5V |
| Height - Seated (Max) | 1.398" (35.50mm) |
| Size / Dimension | 0.945" Dia (24.00mm) |
| Applications | General Purpose |
| Features | High Voltage |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Package / Case | Disk, Metal Fitting - Threaded |
咨询QQ
热线电话