所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bulb Size | :20mm |
| LED Colour | :Green |
| Luminous Intensity | :45mcd |
| Viewing Angle | :120° |
| Forward Current If | :20mA |
| Forward Voltage | :2.2V |
| LED Mounting | :Through Hole |
| Lens Shape | :Dome |
| Wavelength Typ | :568nm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 4.2749 |
| Tariff No. | 85414010 |
咨询QQ
热线电话