所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Range | :CARLO GAVAZZI - DMB51 Series |
| Timer Functions | :Multifunction |
| Time Min | :0.1s |
| Time Max | :100h |
| No. of Timing Ranges | :7 |
| Timer Output | :1 Changeover Relay |
| Supply Voltage Max | :240VAC |
| Current Rating Nom | :5A |
| Connection / Termination | :Screw Terminals |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Contact Configuration | :SPDT |
| Nom Input Voltage | :24V |
| Relay Mounting | :DIN Rail |
| Supply Voltage Min | :24V |
| Timing Adjustment | :Knob |
| Weight (kg) | 0.073 |
| Tariff No. | 91070000 |
咨询QQ
热线电话