所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Digital Panel Meters |
| RoHS | No |
| Equipment Type | Voltmeters |
| Display Type | LCD, 3.5 Digit |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Operating Supply Current | 35 mA |
| Input Voltage | +/- 200 V |
| Series | DMS-20LCD |
| Case Height | 22 mm |
| Case Length | 11 mm |
| Case Width | 35 mm |
| Description/Function | Low power |
| Dimensions | 11 mm L x 35 mm W x 22 mm H |
| Mounting Style | Panel, Board |
| Life | Obsolete |
| Selling Alternatives | DMS-20LCD-3-5B-C |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 112 Days |
咨询QQ
热线电话