所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 98 Days |
| Static Pressure | 0.210 in H2O (52.3 Pa) |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Noise | 39 dB(A) |
| Current Rating | 0.080A |
| Voltage - Rated | 220/240VAC |
| Standard Package | 40 |
| Material - Frame | Aluminum |
| Bearing Type | Ball |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H x 38mm W |
| Weight | 1.2 lbs (544.3g) |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Air Flow | 84.0 CFM (2.37m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage Range | 185 ~ 245VAC |
| Termination | 2 Terminals |
| Power (Watts) | 15.0W |
| RPM | 2600 RPM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| AirFlow | 78/84CFM |
| BearingType | Ball |
| Brand/Series | DPSeries |
| Configuration | Square |
| Current,Rating | 0.09/0.08A |
| Dimensions | 4.7x4.7x1.5(120x120x38)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 4.7x4.7x1.5In. |
| Dimensions,mm | 120x120x38mm |
| Direction | IntakeoverStruts |
| FanType | AC |
| Frequency | 50/60Hz |
| Material | Aluminum |
| NoiseLevel | 34/39dBA |
| NoiseRating | 34/39dBA |
| PowerRating | 16/15W |
| Power,Rating | 16/15W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 4.7x1.5(120x38)In.(mm) |
| Size,Fan | 4.7x1.5(120x38)In.(mm) |
| Speed | 2400/2600RPM |
| StaticPressure | 0.14/0.21In.(H2O) |
| Type | Square |
| Voltage,Rating | 220-240VAC |
咨询QQ
热线电话