所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | DP209WR2123HST.GN |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 98 Days |
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Static Pressure | 0.350 in H2O (87.2 Pa) |
| Noise | 47 dB(A) |
| Current Rating | 0.120A |
| Voltage - Rated | 220 ~ 240VAC |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Bearing Type | Sleeve |
| Size / Dimension | Square - 119.5mm L x 119.5mm H x 38.5mm W |
| Weight | 1 lb (453.59g) |
| Air Flow | 100.0 CFM (2.80m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 2 Terminals |
| Power (Watts) | 21.0W |
| RPM | 2900 RPM |
| Other Names | DP209WR 2123HST.GN |
| AirFlow | 85/100CFM |
| BearingType | Sleeve |
| Brand/Series | DPSeries |
| Configuration | Square |
| Current,Rating | 0.13/0.12A |
| Dimensions | 4.7x4.7x1.5(120x120x38)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 4.7x4.7x1.5In. |
| Dimensions,mm | 120x120x38mm |
| Direction | IntakeoverStruts |
| FanType | AC |
| Frequency | 50/60Hz |
| Material | Plastic |
| NoiseLevel | 41/47dBA |
| NoiseRating | 41/47dBA |
| PowerRating | 22/21W |
| Power,Rating | 22/21W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 4.7x1.5(120x38)In.(mm) |
| Size,Fan | 4.7x1.5(120x38)In.(mm) |
| Speed | 2500/2900RPM |
| StaticPressure | 0.28/0.35In.(H2O) |
| Type | Square |
| Voltage,Rating | 220-240VAC |
咨询QQ
热线电话