所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Digital, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Type | Non-Isolated PoL Module, Digital |
| Standard Package | 100 |
| Voltage - Output 1 | 0.7 ~ 5.5 V |
| Size / Dimension | 1.20" L x 0.26" W x 0.84" H (30.5mm x 6.7mm x 21.4mm) |
| Packaging | Tray |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Voltage - Input (Max) | 14V |
| Package / Case | 11-SIP Module |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 28W |
| Power (Watts) - Max | 28W |
| Output Voltage-Channel 1 | 5.5 V |
| Output Current-Channel 1 | 5 A |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | DP8105 |
| Input Voltage Range | 8 V to 14 V |
| Product | Non-Isolated / POL |
| Output Type | DC |
| Height | 6.7 mm |
| Mounting Style | Chassis |
| Width | 21.36 mm |
| Length | 30.48 mm |
| Unit Weight | 0.282192 oz |
| Tradename | dpwer |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话