所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Wide Supply Voltage Range |
| Series | * |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 3.5mA |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 36 V |
| Sensing Range | -3mT Trip, -2.1mT Release |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 40mA |
| Type | Bipolar Latch |
| Other Names | 296-37538-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 125 |
| Package | Pins | SOT-23 (DBZ) | 3 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 3000 | LARGE T&R |
| TI Design | Y |
| Functional Diagram | alt_slis150c.gif |
| Operating Temperature Range | -40 to 125 |
| Release Point | -2.7 -6 -12 |
| Package Group | SOT-23 TO-92 |
| Datasheet | SLIS150C |
| Application | Industrial |
| Reference Design | Y |
| Output | Open drain |
| Operate Point | +2.7 +6 +12 |
| Supply Voltage (Vcc) | 38 |
咨询QQ
热线电话