所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V to 5.5 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Series | DS1050Z |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Part # Aliases | DS1050Z |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Output Voltage | :600mV |
| Output Current | :3mA |
| Frequency | :5kHz |
| Supply Voltage Range | :2.7V to 5.5V |
| Digital IC Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :8 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Supplier Device Package | 8-SOIC N |
| Frequency - Max | 5kHz |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| PLL | No |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话