所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 2.92 x 1.3 x 0.94mm |
| Height | 0.94mm |
| Length | 2.92mm |
| Maximum Monitored Voltage | 5.8V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Reset Active Time | 300ms |
| Minimum Monitored Voltage | 0V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 0 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Supervisors | 1 |
| Output Driver | Active High, Push-Pull |
| Package Type | SOT-23 |
| Pin Count | 3 |
| Power Fail Detection | Yes |
| Width | 1.3mm |
| Threshold Voltage | :4.35V |
| No. of Supervisors / Monitors | :1 |
| Supply Voltage Min | :1.2V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Reset Type | :Active-High |
| Digital IC Case Style | :SOT-23 |
| No. of Pins | :3 |
| Supply Current | :30µA |
| Delay Time | :150ms |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :1812 |
| IC Generic Number | :1812 |
| Logic Function Number | :1812 |
| Microprocessor Support IC Type | :Supervisory Circuit |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Current Max | :10mA |
| Supply Voltage Range | :1.2V to 5.5V |
| Weight (kg) | 0.00015 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话