所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32LLP EP |
| Array Configuration | 4x4 |
| Number of Arrays | 1 |
| Maximum Data Rate | 2.5 Gbps |
| Power Supply Type | Single |
| Input Level | BLVDS|CML|LVDS|LVPECL |
| Output Level | LVDS |
| Minimum Single Supply Voltage | 2.375 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 2.625 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Configuration | 4 x 4 |
| Package / Case | LLP-32 |
| Data Rate | 1.5 Gbps |
| Supply Voltage - Max | 2.625 V |
| Supply Voltage - Min | 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Product | LVDS Crosspoint Switch |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Series | DS90CP04 |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Supply Type | Digital |
| Life | New At Mouser |
| Typical Single Supply Voltage | 2.5 |
| Mounting | Surface Mount |
| On-Chip Buffers | No |
| Package Width | 6 |
| Package Length | 6 |
| PCB | 32 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Data Rate | 2.5 |
| On-Chip MUX/DEMUX | No |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | LLP EP |
| Standard Package Name | LLP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Single Supply Voltage | 2.625 |
| On-Chip Decoder | No |
| Pin Count | 32 |
| Minimum Single Supply Voltage | 2.375 |
| Cascading Capability | Yes |
| Package Height | 0.8(Max) |
| Differential Data Transmission | Yes |
| On-Chip Latch Circuit | No |
| Programmability | Yes |
| Lead Shape | No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Independent Circuits | 1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Circuit | 1 x 4:4 |
| Supplier Device Package | 32-LLP-EP (6x6) |
| Type | Crosspoint Switch |
| Package/Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | DS90CP04TLQ/NOPBDKR |
| Crosspoint Switch Type | :Digital |
| Input / Output Configuration | :CML, LVPECL, LVDS / LVDS |
| Control Interface | :Serial |
| Supply Voltage Range | :2.375V to 2.625V |
| Digital IC Case Style | :LLP |
| No. of Pins | :32 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Analogue Switch Type | :Crosspoint |
| Base Number | :90 |
| No. of Channels | :4 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Max | :2.625V |
| Supply Voltage Min | :2.375V |
| Supply Voltage Source | :Single |
| Termination Type | :SMD |
| Turn Off Time | :3ns |
| Turn On Time | :150ns |
| Weight (kg) | 0.0003 |
| Tariff No. | 85423190 |
| Status | ACTIVE |
| Replaced By | |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | WQFN (NJE) | 32 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 250 | SMALL T&R |
| Functional Diagram | fbd_snls154i.gif |
| Output Signal | LVDS |
| No of Tx | 4 |
| HiRel | |
| Input Signal | LVDS LVPECL CML |
| No of Rx | 4 |
| Package Group | WQFN |
| Signaling Rate | 1500 |
| Reference Design | |
| Function | Crosspoint |
| ICC | 300 |
| Datasheet | SNLS154I |
| Rating | Catalog |
| TI Design | |
| ESD HBM | 1 |
咨询QQ
热线电话