所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Data Transmission Topology | Multidrop |
| Interface Standards | EIA-422|EIA-423|RS-422|RS-423 |
| Function | Line Receiver |
| Number of Receivers | 2 |
| Receiver Signal Type | Single-Ended|Differential |
| Receiver Communication Type | RS-422|RS-423 |
| Typical Single Supply Voltage | 5 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | No |
| Interface Type | EIA-422, EIA-423, RS-422, RS-423 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SOIC-8 Narrow |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Supply Current | 50 mA |
| Protocol | RS422, RS423 |
| Mounting Type | * |
| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |
| Supplier Device Package | * |
| Receiver Hysteresis | 70mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Type | Receiver |
| Other Names | DS9637ACMXTR |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话