所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 30A |
| Mounting Type | Through Hole, Radial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25V @ 30A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 300V |
| Supplier Device Package | TO-247AD |
| Reverse Recovery Time (trr) | 30ns |
| Diode Type | Standard |
| Standard Package | 90 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10µA @ 300V |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Package/Case | TO-3P-3 Full Pack |
咨询QQ
热线电话