所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 144LQFP |
| Maximum Speed | 100 MHz |
| RAM Size | 24 KB |
| Device Million Instructions per Second | 100 MIPS |
| Data Bus Width | 24 Bit |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Trays |
| Product Category | Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Core | 56300 |
| Data RAM Size | 24 KB |
| Maximum Clock Frequency | 100 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| Package / Case | LQFP-144 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tray |
| Processor Series | DSP563xx |
| Product | DSPs |
| Life | Obsolete |
| Instruction Set Architecture | Fixed Point |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | QFP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 100 |
| Device Input Clock Speed | 100 |
| Data Bus Width | 24 |
| Package Height | 1.4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Device Million Instructions per Second | 100 |
| Program Memory Type | ROMLess |
| PCB | 144 |
| Maximum Speed | 100 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Package Width | 20 |
| Supplier Package | LQFP |
| Package Length | 20 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 144 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| On-Chip RAM | 24kB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Fixed Point |
| Clock Rate | 100MHz |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Supplier Device Package | 144-LQFP (20x20) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Interface | Host Interface, SSI, SCI |
| Voltage - Core | 3.30V |
| Non-Volatile Memory | ROM (576 B) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话