所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 12 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Product Depth | 7.5 |
| Mounting | Through Hole |
| Maximum Current Rating | 6 |
| Packaging | Bulk |
| Maximum Voltage Rating | 250VDC |
| Termination | Radial |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Product Height | 10.5 |
| Type | LC-Circuit |
| Unit Pack | 200 |
| MOQ | 200 |
| Depth | 7.5mm |
| Dimensions | 12 x 7.5 x 10.5mm |
| Height | 10.5mm |
| Length | 12mm |
| Maximum Current Rating | 6A |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Style | Radial |
| rohs | Compliant |
| Case Diameter | 10 mm |
| Product | Three Terminal Filters |
| Product Category | EMI Filter Beads, Chips & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 85 C |
| Maximum DC Current | 6 A |
| Voltage Rating | 250 VDC |
| Capacitance | 100 pF |
| Tradename | EMIFIL |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Case Height | 7.5 mm |
| Case Width | 12 mm |
| Tolerance | 20 % |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 105C |
| Current Rating (Max) | 6 A |
| Mounting Style | Through Hole |
| Operating Temperature Max Deg. C | 105C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 12 mm |
| Product Depth (mm) | 7.5 mm |
| Product Height (mm) | 10.5 mm |
| Voltage Rating Max | 250VDC |
咨询QQ
热线电话