所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 12 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Product Depth | 7.5 |
| Mounting | Through Hole |
| Maximum Current Rating | 6 |
| Packaging | Paper Tape and Reel |
| Maximum Voltage Rating | 250VDC |
| Termination | Radial |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Product Height | 10.5 |
| Type | LC-Circuit |
| Size / Dimension | 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm) |
| ESD Protection | No |
| Technology | LC (T-Type) |
| Height | 0.413" (10.50mm) |
| Current | 6A |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Channels | 1 |
| Filter Order | 2nd |
| Standard Package | 800 |
| Values | C = 2200pF |
| Package/Case | Radial - 3 Leads |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 105C |
| Current Rating (Max) | 6 A |
| Mounting Style | Through Hole |
| Operating Temperature Max Deg. C | 105C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 12 mm |
| Product Depth (mm) | 7.5 mm |
| Product Height (mm) | 10.5 mm |
| Voltage Rating Max | 250VDC |
咨询QQ
热线电话